Zadania Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej realizuje zespół pracowników biura zarządu pozostających do Państwa dyspozycji. Są to:

1. Rajmund Papiernik – Dyrektor Biura Zarządu DOT
e-mail: rajmund.papiernik@dot.org.pl

2. Jakub Feiga – Zastępca Dyrektora Biura DOT
e-mail: feiga@dot.org.pl

3. Iwona Janczyszyn – główna księgowa
e-mail: janczyszyn@dot.org.pl

4. Małgorzata Sprawka – specjalistka ds. kadr
e-mail: malgorzata.sprawka@dot.org.pl

5. Kamil Nolbert – specjalista ds. turystyki
e-mail: kamil.nolbert@dot.org.pl

6. Magdalena Tworek – specjalistka ds. administracyjnych
e-mail: magda.tworek@dot.org.pl

7. Marek Janczyszyn – specjalista ds. turystyki
e-mail: marek.janczyszyn@dot.org.pl

8. Iwona Nolbert – specjalistka ds. turystyki
e-mail: iwona.nolbert@dot.org.pl

9. Arleta Bzdun – koordynatorka punktów informacji turystycznej Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej
e-mail: arleta.bzdun@dot.org.pl

 

Mamy nadzieję, ze współpraca z naszym zespołem spełni wszelkie Państwa oczekiwania.
Adres naszego biura to:
ul. Świdnicka 44;
50-027 Wrocław

tel: 71 793 97 22

Biuro czynne jest od godz. 7.30 do 16.00 od poniedziałku do piątku