Jednostka Organizacyjna Imię i nazwisko reprezentanta Adres Miejscowość Kod pocztowy
JEDNOSTKI SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO
1 Urząd Miasta i Gmniny Bardo Krzysztof Żegański Rynek 2 Bardo 57-256
2 Urząd Miasta Bolesławiec Jerzy Zieliński Rynek-Ratusz 41 Bolesławiec 59-700
3 Urząd Miasta i Gminy Bystrzyca Kłodzka Renata Surma Sienkiewicza 6 Bystrzyca Kłodzka 57-500
4 Urząd Miasta Chojnów Jan Serkies pl. Zamkowy 1 Chojnów 59-225
5 Gmina Miejska Duszniki Zdrój Szymon Korzuch Rynek 6 Duszniki Zdrój 57-340
6 Starostwo Powiatowe Dzierżoniów Marek Piorun Rynek 27 Dzierżoniów 58-200
7 Urząd Miasta i Gminy Głogów Rafael Rokaszewicz Rynek 10 Głogów 67-200
8 Urząd Miasta i Gminy Głuszyca Zdzisław Łazanowski Grunwaldzka 55 Głuszyca 58-340
9 Urząd Gminy Grębocice Edyta Jakubowska- Leśniak Głogowska 3 Grębocice 59-150
10 Urząd Miasta i Gminy Gryfów Śląski Olgierd Poniźnik Rynek 1 Gryfów Śląski 59-620
11 Urząd Miejski Jawor Emilian Bera Rynek 1 Jawor 59-400
12 Starostwo Powiatowe Jelenia Góra Rafał Mazur Kochanowskiego 10 Jelenia Góra 58-500
13 Urząd Miasta Jelenia Góra Krzysztof Mróz pl.Ratuszowy 58 Jelenia Góra 58-500
14 Urząd Gminy Kamieniec Ząbkowicki Marcin Czerniec Ząbkowicka 26 Kamieniec Ząbkowicki 57-230
15 Urząd Gminy Kamienna Góra Patryk Straus al. Wojska Polskiego 10 Kamienna Góra 58-400
16 Urząd Miejski Karpacz Radosław Jęcek Konstytucji 3go Maja 54 Karpacz 58-540
17 Starostwo Powiatowe Kłodzko Maciej Awiżeń Okrzei 1 Kłodzko 57-300
18 Urząd Miejski Kowary Andrzej Weinke 1go Maja 1A Kowary 58-530
19 Urząd Gminy Krośnice Andrzej Biały Sportowa 4 Krośnice 56-320
20 Urząd Miasta Kudowa-Zdrój Piotr Maziarz Zdrojowa 24 Kudowa-Zdrój 57-350
21 Urząd Miasta i Gminy Lądek-Zdrój Roman Kaczmarczyk Rynek 31 Lądek-Zdrój 57-540
22 Starostwo Powiatowe Lubań Konrad Rowiński Mickiewicza 2 Lubań 59-800
23 Powiat Lwówecki Józef Mrówka Wojska Polskiego 25A Lwówek Śląski 59-600
24 Urząd Gminy i Miasta Lwówek Śląski Mariola Szczęsna Wojska Polskiego 25A Lwówek Śląski 59-600
25 Urząd Miejski Milicz Michał Gołąb Trzebnicka 2 Milicz 56-300
26 Urząd Miasta i Gminy Mirsk Andrzej Jasiński pl. Wolności 39 Mirsk 59-630
27 Urząd Miasta Oborniki Śląskie Arkadiusz Poprawa Trzebnicka 1 Oborniki Śląskie 55-035
28 Urząd Miejski Oleśnica Michał Skrzypek Rynek-Ratusz Oleśnica 56-400
29 Urząd Miejski Oława Tomasz Frischmann pl. Zamkowy 15 Oława 55-200
30 Urząd Gminy Oława Jan Kownacki pl. Marszałka J.Piłdudskiego 28 Oława 55-200
31 Urząd Gminy Podgórzyn Mirosław Kalata Żołnierska 14 Podgórzyn 58-562
32 Urząd Miasta Polanica-Zdrój Zbigniew Puchniak Dąbrowskiego 3 Polanica-Zdrój 57-320
33 Gmina Prusice Igor Bandrowicz Rynek 1 Prusice 55-110
34 Urząd Gminy Radków Jan Bednarczyk Rynek 1 Radków 57-420
35 Urząd Miejski Strzegom Zbigniew Suchyta Rynek 38 Strzegom 58-150
36 Urząd Gminy Sulików Robert Starzyński Dworcowa 5 Sulików 59-975
37 Urząd Miejski Szklarska Poręba Mirosław Graf Buczka 2 Szklarska Poręba 58-580
38 Urząd Miejski Środa Śląska Adam Ruciński pl. Wolności 5 Środa Śląska 55-300
39 Urząd Miejski w Świdnicy Beata Moskal-Słaniewska Armii Krajowej 49 Świdnica 58-100
40 Gmina Siechnice Mariusz Różnowicz Jana Pawła II 12 Siechnice 55-011
41 Gmina Twardogóra Zbigniew Potyrała Ratuszowa 14 Twardogóra 56-416
42 Urząd Miejski Wałbrzych Zygmunt Nowaczyk pl. Magistracki 1 Wałbrzych 58-300
43 Urząd Gminy i Miasta Węgliniec Stanisław Mikołajczyk Sikorskiego 3 Węgliniec 59-940
44 Urząd Miejski Wołów Dariusz Chmura Rynek 34 Wołów 56-100
45 Urząd Miasta Wrocław Magdalena Najborowska – Pacamaj pl. Nowy Targ 1/8 Wrocław 50-141
46 Powiat Wrocławski Roman Potocki Kościuszki 131 Wrocław 50-440
47 Urząd Miejski Ząbkowice Śląskie Marcin Orzeszek 1 Maja 15 Ząbkowice Śl. 57-200
48 Urząd Miasta Zgorzelec Piotr Konwiński Domańskiego 7 Zgorzelec 59-900
49 Urząd Miasta Złotoryja Robert Pawłowski pl.Orląt Lwowskich 1 Złotoryja 59-500
50 Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego Paweł Wróblewski Wybrzeże Słowackiego 12/14 Wrocław 50-411
ORGANIZACJE POZARZĄDOWE
51 Diecezja Legnicka Ks. dr Józef Lisowski Jana Pawła II 1 Legnica 59-220
52 Parafia Ewangelicko Augsburska w Jaworze Kościół Pokoju  Aniela  Pietruszczak Park Pokoju 2 Jawor 59-400
53 Fundacja Ochrony Dziedzictwa Przemysłowego Śląska Piotr Gerber Braci Gierymskich 110 Wrocław 51-640
54 Stowarzyszenie „Drzwi do Europy” Wojciech Nowak Spadochroniarzy 6/15 Wrocław 53-320
55 Stowarzyszenie Gmin Turystycznych Wzgórz Trzebnickich i Doliny Baryczy Robert Lewandowski Wrocławska 12 Żmigród 55-140
56 Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Glacensis Czesław Kręcichwost Łukasiewicza 4a/2 Kłodzko 57-300
57 Stowarzyszenie Gmin Ziemi Kłodzkiej Jerzy Terlecki Łukasiewicza 4a/2 Kłodzko 57-300
58 Dolnośląska Izba Turystyki  Marek  Ciechanowski  Świdnicka 39 oficyna  Wrocław  50-029
59 Stowarzyszenie Strefa MTB Sudety Marek Janikowski Grunwaldzka 28a Głuszyca 58-340
UCZELNIE WYŻSZE
60 Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Piotr Oleśniewicz al. Ignacego Jana Paderewskiego 35 Wrocław 51-612
61 Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze Grażyna Malczuk ul. Lwówecka 18 Jelenia Góra 58-503
BRANŻA TURYSTYCZNA
62 4 FRIENDS S.C. Arnold Popiel Otmuchowska 15 Wrocław 50-505
63 A.S. Production Arkadiusz Stolarski – Villa Polanica Grzegorz Kopij ul. Matuszewskiego 8 Polanica Zdrój 57-300
64 PHU „ANTYKI – MSV” Krystyna Vaile Krobielowice 21 Kąty Wrocławskie 55-080
65 Agencja Rozwoju Regionalnego „ARLEG” S.A. Łukasz Puźniecki Rataja 26 Legnica 59-220
66 Bielarnia Hessa Sp. z o.o. – Pałac Pakoszów Karolina Wolińska ul. Zamkowa 3 Pakoszów 58-573
67 Bielawska Agencja Rozwoju Lokalnego Sp. z o.o. Stanisław Jurcewicz Wolności 57 Bielawa 58-260
68 Biuro Festiwalowe Impart2016 Wojciech Cencner Mazowiecka 17 Wrocław 50-412
69 BJ Sp. z o.o. Pałac Sulisław Piyush Mittal ul. Niepodległości 18 Warszawa 02-653
70 Bukowa Tur Andrzej Chyży Andrzej Chyży Bukowa 8 Szczytna 57-330
71 Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy (Zamek Ksiązęcy) Przemysław Adam Wróbel ul. Zamkowa 4 Oleśnica 56-400
72 Centrum Turystyki Niekonwencjonalnej  Romuald Motyka Górne Miasto 3a Srebrna Góra 57-215
73 Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu Paweł Brzozowski T. Kościuszki 2 Walim 58-320
74 Centrum Usług Vratislavia Michał Moczulski Michał Moczulski Zaporoska 64/52 Wrocław 53-416
75 „Ceramika Artystyczna” Spółdzielnia Rękodzieła Artystycznego Helena Smoleńska T. Kościuszki 23 Bolesławiec 59-700
76 CRH Patio Sp z o.o. Zofia Stypa Kiełbaśnicza 25 Wrocław 50-110
77 Dom Developer Resort Sp. z o.o. Mirosław Półtorak Damrota 33/2 Wrocław 50-306
78 FUNSPORT Aleksandra Tracz Długosza 59-75 Wrocław 51-162
79 Dynamic Congress Centre Joanna Trelińska ul. Rakietowa 33 Wrocław 54-615
80  JagaTour S.C. Agnieszka Świetlik – Prus ul Skarbowców 83 b Wrocław 53-025
81 Sky Bowling Sp. z o.o., Sp. Komandytowa Rafał Potępa Kutnowska 1-3 Wrocław 53-135
82 Twierdza Srebrna Góra Emilia Pawnuk ul. Kręta 4 Srebrna Góra 57-215
83 Fabryka Naczyń Kamionkowych MANUFAKTURA Smoleński & Zwierz Paweł Zwierz ul. Gdańska 30 Bolesławiec 59-700
84 Fundacja Niesamowity Dolny Ślask Paweł Napora ul. Wita Stwosza 16 Wrocław 50-148
85 „Czarna Góra Apartamenty Sp. z o.o. Hotel Morawa” Spółka Komandytowa Marcin Olszewski Stara Morawa 11a Stronie Śląskie 57-550
86 Handel – Transport PHU Gidelski Jerzy Rafał Gidelski Piłsudskiego 112 Wrocław 50-014
87 Hotel Topacz Sp.z o.o. Dorota Michalak-Kurzewska Główna 12,Ślęza Kobierzyce 55-040
88 Hotel Libero Grażyna Czupryna Kościuszki 2 Milicz 56-300
89 Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój Sp. z o.o. Michał Kumala ul. Dębowa 19b Polanica Zdrój 57-320
90 „Hydropolis” – MPWiK S.A. Rafał Zagrobelny Na Grobli 14/16 Wrocław 50-421
91 Interferie S.A. Piotr Sosiński ul. Rycerska 24 Legnica 59-220
92 Intro S.C. (Cinamon Hostel) Renata Sztajer ul. Bracka 4 Kraków 31-005
93 Inter Best 97 Polska Sp. z o.o. Sp. K. Oddział Wrocław Grzegorz Wendyński ul. Graniczna 190 Wrocław 54-350
94 Jelenia Struga Medical Spa Sp z o.o. Marek Jankowski Podgórze 55 Kowary 58-530
95 JOKA Kamiński Adam Szczygieł ul. Kościuszki 34 Wrocław 50-012
96 Jupol-Car Sp. z o.o.

Avis.pl Oddział Wrocław

Mateusz Ciesielski ul. Łopuszańska 12a Warszawa 02-220
97 KARCZMA RZYM firma: „HAST” Andrzej Dworak Andrzej Dworak ul. Jarnołtowska 85B Wrocław 54-530
98 Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Piotr Miedziński 1 Maja 27 Jelenia Góra 58-500
99 Karkonoski Park Narodowy z siedzibą w Jeleniej Górze Andrzej Raj ul. Chałubińskiego 23 Jelenia Góra 58-570
100 Karkonoskie Tajemnice S.C. Jakub Paczyński ul. Mickiewicza 1a Karpacz 58-540
101 KGHM Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Wojciech Krasoń Gen.Władysława Sikorskiego Wrocław 53-659
102 Kolglass – Hurt – Import – Export Ryszard Kolat – Huta Szkła Kryształowego Julia Bartosz Browarny Żymierskiego 73 Piechowice 58-573
103 Kraina Domków na Drzewach Sp. z o.o. Izabela Berun Bielawa Dolna 51 B Pieńsk 59-930
104 „Kruszyna” Leopold Habiniak Leopold Habiniak Kruszyn, ul. Świerkowa 2 Bolesławiec 59-700
105 Leo Sp.z o.o. Jerzy Ludwin Garbary 1 Wrocław 50-112
106 Let Me Out Sp. z o.o. Karolina Czyczerska ul. Ryszarda Wagnera 12/1 Wrocław 52-129
107 Leszczyński Center S. C. (The One Hostel) Adam Stępiński Rynek 30 Wrocław 50-102
108 MAWI Jurewicz Małgorzata Wiesław Jurewicz ul. Grabskiego 1 Wrocław 53-535
109 MC DIAM Sp z o.o. Uroczysko Siedmiu Stawów Tomasz Majszyk ul. Lotników 12 Warszawa 02-668
110 Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju Maciej Szymczyk ul. Kłodzka 42 Duszniki Zdrój 57-340
111 Muzeum Sportu i Turystyki w Karpaczu Zbigniew Kulik ul. M. Kopernika 2 Karpacz 58-540
112 Narodowe Forum Muzyki im Witolda Lutosławskiego Renata Puczyńska Piłsudskiego 19 Wrocław 50-044
113 NOSTARCAR Ewa Chamier Ciemińska Motylkowa 2/1 Wysoka 52-200
114 Opal Investments Sp z o.o. Hotel Europeum Iwona Furmanik ul. Św. Antoniego 2/4 Wrocław 50-027
115 Hotel Biathlon Sport & Spa Sp. z o.o. Sp. komandytowa Barbara Wierzbicka Jakuszyce 7 Szklarska Poręba 58-580
116 Orfin, Roksana Orfin – Grabowska, Paweł Grabowski Spółka komandytowa Paweł Grabowski Ostrowskiego 13c Wrocław 53-238
117 Podziemne Miasto Osówka Sp. z o.o. Zdzisław Łazanowski ul. Grunwaldzka 20 Głuszyca 58-340
118 Podziemna Trasa Turystyczno – Edukacyjna w Starej Kopalni Uranu w Kletnie Jakub Gustaw ul. Łokietka 5 Lubin 59-300
 119 Pałac Łomnica Anna Pakuła Łomnica, ul. Karpnicka 3 Jelenia Góra 58-508
 120 Pałac Staniszów Wacław Dzida Staniszów 100 Jelenia Góra 58-500
121 Park Rozrywki Western City Jerzy Charłampowicz Nad Łomnicą 1A Karpacz 58-540
122 Promipol Development Mirosław Poniżnik Sławomir Puchacz ul. Falzmanna 4 Wrocław 51-128
123 PTTK Oddział Sudety Zachodnie w Jeleniej Górze  Andrzej Mateusiak ul. 1 Maja 86 Jelenia Góra 58-500
124 Red Baron Hotel Sp. z o.o. Barbara Gawron ul. Westerplatte 68 Świdnica 58-100
125 Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu Anna Żabska Wysockiego 29 Wałbrzych 58-304
126 SKI – RAFT Sp z o.o. Jacek Herberger ul. Noworudzka 4/6 Bardo 57-256
127 Złoty Potok Resort sp. z o.o. Romuald Kordecki Złoty Potok 42 Leśna 59-820
128 Sandra J.Zalewski&Spółka Sp. J. Aleksandra Nalberczyńska Obrońców Pokoju 3 Karpacz 58-540
129 Usługi Turystyczne AURUM Elżbieta Szumska – Kopalnia Złota Złoty Stok Elżbieta Szumska Złota 7 Złoty Stok 57-250
130 Uzdrowisko Lądek – Długopole Zdrój S.A. Zbigniew Piotrowicz Wolności 4 Lądek-Zdrój 57-540
131 Stawy Milickie S.A. Piotr Połulich Ruda Sułowska 20 Milicz 56-300
132 VIP Travel Małgorzata Strzelbicka ul. Dmowskiego 17B Wrocław 50-023
133 Wałbrzyskie Centrum Sportowo – Rekreacyjne Aqua Zdrój Sp z o.o. Mariusz Gawlik ul. Ratuszowa 6 Wałbrzych 58-304
134 Wisher Enterprise Sp z o.o. Tymoteusz Staworzyński ul. Gwiaździsta 7A/8 Warszawa 01-651
135 Wrocławskie Przedsiębiorstwo Hala Ludowa Sp. z o.o.  Andrzej Baworowski Wystawowa 1 Wrocław 51-618
136 Wrocławskie Centrum Badań EIT+ OGRODY DOŚWIADCZEŃ HUMANITARIUM Paweł Rośniak  ul. Stabłowicka 147a Wrocław 54-066
137 Zakłady Ceramiczne „Bolesławiec” Sp. z o.o. Wiesław Ogrodnik ul. Kościuszki 11 Bolesławiec 59-700
138 Zamek Czocha Grupa Hoteli WAM Sp z o.o. Katarzyna Nowak Sucha Leśna 59-800
139 Zamek Grodziec Sp. z o.o. Piotr Janczyszyn Grodziec 111 Zagrodno 59-516
140 Zamek Książ w Wałbrzychu Sp. z o.o, Rafał Wiernicki ul. Piastów Śląskich 1 Wałbrzych 58-306
141 Zamek Międzylesie  Sp. z o.o. Sp. komandytowa Jacek Cząstkiewicz pl. Wolności 42 Międzylesie 57-530
142 Zamek Wojnowice Laurynas Vaiciunas Zamkowa 2 Wojnowice 55-330
143 ZOO Wrocław Sp. z o.o. Radosław Ratajszczak ul. Wróblewskiego 1-5 Wrocław 51-618
144 Silesia Group Michał Zimończyk Michał Zimończyk Kościuszki 35 B/10 Wrocław 50-011