oferta stoiska na targach we Wrocławiu dla członków DOT

W nadchodzącym 2020 roku Dolnośląska Organizacja Turystyczna będzie obchodziła jubileusz XX-lecia założenia. Będzie nam bardzo miło, jeśli w tym szczególnym dla nas roku wspólnie pokażemy siłę dolnośląskiej branży turystycznej na Międzynarodowych Targach Turystycznych we Wrocławiu, które odbędą się na Stadionie Miejskim od 28.02.do 1.03.2020r. W związku z tym proponujemy dofinansowanie w wysokości 50% do udziału we wspólnym regionalnym stoisku na targach.

Przewidujemy stworzenie stoiska wyspowego, podzielonego na moduły wystawiennicze (w ramach modułu oferujemy: 1 ladę, hoker, napis z nazwą wystawcy oraz wspólne zaplecze magazynowe, stoliki do rozmów i oznakowanie regionalne „Dolny Śląsk”). Koszt modułu po uwzględnieniu dofinansowania wyniesie: 650,00 zł. netto. Liczymy, że w ten sposób uda nam się zapewnić silną reprezentację członków DOT na największej imprezie turystycznej w regionie.

Prosimy o ostateczną decyzję do końca stycznia.

W razie pytań dotyczących funkcjonowania wspólnego stoiska Dolnego Śląska proszę o kontakt: Jakub Feiga adres e-mail: feiga@dot.org.pl.

Aby zamówić moduł reklamowy bardzo proszę o wiadomość mailową równocześnie do mnie i do organizatora targów. Dane kontaktowe oraz informacje dotyczące wydarzenia znajdą Państwo w załączonej Oferta dla Członków DOT.