Konkurs na logotyp i hasło Dolnośląskiej Autostrady Rowerowej

Wystartował konkurs na logo i hasło Dolnośląskiej Autostrady Rowerowej
Stowarzyszenie Rzeczpospolita Samorządna ogłasza konkurs na logo i hasło Dolnośląskiej Autostrady Rowerowej – w skrócie DAR.
Konkurs ma charakter otwarty i jest adresowany zarówno do osób fizycznych jak i prawnych. Uczestnicy konkursu muszą wymyślić logo DAR wraz z hasłem przedsięwzięcia oraz trzy inne znaki graficzne (bez haseł) dla trzech różnych odcinków Dolnośląskiej Autostrady Rowerowej:
Kostrzyn nad Odrą – Kędzierzyn Koźle – Szlak Jana Nepomucena, który w przyszłości może stać się istotnym elementem infrastruktury rowerowej łączącej Berlin z Ostrawą,
Poznań – Częstochowa – Szlak Zielonych Krajobrazów,
Zgorzelec (docelowo Drezno) – Gniezno – Szlak Biskupi.
Prace konkursowe można składać w biurze Stowarzyszenia do 22 lutego do godziny 14.00. Zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 2 tys. złotych brutto.
Dolnośląska Autostrada Rowerowa to inwestycja realizowana przez Stowarzyszenie Rzeczpospolita Samorządna. Obecnie trwają prace koncepcyjne i przygotowawcze. W tym celu powołano Jednostkę Realizującą Projekt DAR. W ramach przedsięwzięcia do końca 2023 roku na terenie Dolnego Śląska ma powstać spójny system dróg rowerowych o łącznej długości prawie 700 km.
Poniżej załączamy Regulamin Konkursu
REGULAMIN KONKURSU