Akademia Liderów 2 zakończona – zapraszamy do obejrzenia nagrań ze szkoleń

W imieniu Zarządu Forum Regionalnych Organizacji Turystycznych jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy za udział w szkoleniach z projektu „AKADEMIA LIDERÓW – podniesienie kompetencji zawodowych kadry menadżerskiej na temat zarządzania destynacją turystyczną i jakością produktów turystycznych – etap II”.

Projekt realizowany przez FROT przy współpracy 15 Regionalnych Organizacji Turystycznych został dofinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki ze środków budżetu państwa. Realizowany był też przy wsparciu merytorycznym Polskiej Organizacji Turystycznej, za co serdecznie dziękujemy.

Wkrótce opublikujemy również podsumowujący całość Akademii Podręcznik Dobrych Praktyk, tymczasem ponieważ wiemy, że nie wszyscy mieli okazję uczestniczyć w szkoleniach w terminach w jakich się one odbywały dlatego zdecydowaliśmy się udostępnić nagrania wszystkich szkoleń. Zachęcamy do powrotu do nich i czerpania inspiracji w przyszłości:

Szkolenie 1 – 04.11.2022

Magdalena Florek – „Skuteczne kampanie promocyjne w turystyce – dobre praktyki. Czy potrzebna nam odwaga w komunikacji marketingowej destynacji?”

https://youtu.be/GRA_TUyNzXc

https://youtu.be/wgaKCSY2Rao

https://youtu.be/6p3TZ4tox24

https://youtu.be/WXacFN86uFY

Szkolenie 2 – 18.11.2022

Dagmara Plata-Alf – „Efektywna promocja w Internecie – nowe trendy w marketingu w wyszukiwarkach i wykorzystanie nowych mediów społecznościowych w komunikacji marki”

https://youtu.be/GyMtK4SJ2qg

https://youtu.be/QqW7YmWb5jw

https://youtu.be/T073PN1xaEE

https://youtu.be/QVZtHJjkGLI

Szkolenie 3 – 07.12.2022

Dariusz Tworzydło – „Zarządzanie marką turystyczną w kryzysie”

https://youtu.be/vL_fUzgFCO4

https://youtu.be/B9wtrxZ0h-o

https://youtu.be/bNexqPBXoNQ

https://youtu.be/NI3veEx5X_c

Szkolenie 4 – 14.12.2022

Jarosław Roźmiarek – „Sprzedaż oferty turystycznej – transfer najlepszych strategii sprzedażowych z innych branż do turystyki”

https://youtu.be/3o_X_cplDw8

https://youtu.be/O5KvT0oe0SE

https://youtu.be/MmwKoYZnE_Y

https://youtu.be/zpUsninOf-w

https://youtu.be/PR6g7gX0zFI