Rusza XX edycja konkursu na najlepszy produkt turystyczny – Certyfikat POT

Rusza XX edycja konkursu na najlepszy produkt turystyczny – Certyfikat POT

Konkurs ma na celu wyłonienie i promocję najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turystów produktów turystycznych w Polsce, a także wspieranie inicjatyw regionalnych i lokalnych, których efektem jest tworzenie nowych ofert.

Konkurs tak jak w latach poprzednich jest dwuetapowy. Najpierw wybieramy Najlepszych w regionie (zgłoszenia są przyjmowane do 31 sierpnia 2023 r., a wyniki ogłosimy na początku października), którzy następnie są przez DOT zgłaszani do etapu ogólnopolskiego, którego wyniki zostaną ogłoszone 28 listopada 2023 r.

Zwycięzcom zostanie przyznany tytuł Najlepszego Produktu Turystycznego w 2023 roku, a w kolejnym roku kalendarzowym będzie miała miejsce kampania promocyjna laureatów.

Aplikacja konkursowa do realizacji XX edycji konkursu „Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej 2023” jest już do Waszej dyspozycji.

Zgodnie z regulaminem konkursu w tym roku mamy cztery kategorie:

– Certyfikat POT

– Turystyczne Odkrycie Roku (dla produktów funkcjonujących na rynku mniej niż 2 lata)

– Złoty Certyfikat POT

– Certyfikat Internautów

 

Definicje produktu i wszystkie szczegóły dotyczące zgłoszeń znaleźć można w regulaminie pod adresem: https://konkurs.pot.gov.pl/regulaminy/pot2023.pdf

Link do witryny, na której znajduje się aplikacja:

https://konkurs.pot.gov.pl

Instrukcja dla podmiotów zgłaszających produkty turystyczne:

https://konkurs.pot.gov.pl/konkurs/help/wlasciciel

 

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie.