Otwarcie Sezonu Turystycznego 2024 w Głogowie

Save the date Głogów 2023 otwarcie sezonu grafikaFINAL (2)

Uprzejmie informujemy, że w dniach 27-28 kwietnia 2024 roku Dolnośląska Organizacja Turystyczna wspólnie z Miastem Głogów organizuje już III edycję wydarzenia plenerowego pn.: „Otwarcie Sezonu Turystycznego na Dolnym Śląsku”

Po sukcesie frekwencyjnym poprzednich edycji, wybraliśmy kolejne miejsce na terenie Dolnego Śląska- Głogów, który ze swoją bogatą historią i wieloma atrakcjami turystycznymi na pewno sprosta wyzwaniu i przyciągnie z pomocą Kolei Dolnośląskich wielu zainteresowanych. Liczymy, że bliskie sąsiedztwo takich miejsc jak Polkowice i Lubin pozytywnie wpłynie na podniesienie liczby odwiedzających. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich Członków DOT do udziału w tej imprezie i już zaplanowania tego terminu w swoich planach wyjazdowych. Udostępniamy dla Państwa powierzchnię bezpłatnie oraz bierzemy na siebie wszelkie działania promocyjne.

Natomiast muszą Państwo we własnym zakresie zadbać o zabudowę/namioty i niezbędne jego wyposażenie. Jeżeli ktoś będzie potrzebował podłączenia do prądu to proszę o wcześniejszą informację w formularzu dołączonym do niniejszego komunikatu. Tak jak poprzednio wydarzenie odbędzie się na świeżym powietrzu i jako Organizatorzy, wspólnie z Miastem Głogów zadbamy o bogaty program artystyczny na scenie. Z myślą o najmłodszych uczestnikach takich wydarzeń, zachęcamy do zgłaszania się również atrakcje turystyczne z ofertą warsztatową. 

Uważamy, że wybrany termin poprzedzający długi weekend majowy 2024 roku, przyczyni się do zainteresowania imprezą mediów poszukujących informacji o możliwościach spędzania wolnego czasu na majówkę, dlatego wydarzeniu towarzyszyć będzie konferencja prasowa, a po niej, na podstawie ofert wystawiających się podmiotów zostanie przygotowany komunikat prasowy.

Zachęcamy do zarezerwowania sobie daty 27-28.04.2024r. i do przyjazdu ze stoiskiem promocyjnym na Otwarcie Sezonu Turystycznego na Dolnym Śląska. Dla zdecydowanych został już przygotowany formularz zgłoszeniowy, który dołączyłam dla Państwa poniżej.

Formularz zgłoszeniowy

Wszystkie zgłoszenia na podstawie załączonego formularza i pytania proszę kierować na adres arleta.bzdun@dot.org.pl, która będzie ustalać z Państwem wszelkie szczegóły. W razie dodatkowych pytań proszę również dzwonić na numer 0048 510 792 875.