XV edycja konkursu „Na Najlepszy Produkt Turystyczny – CERTYFIKAT POT”

09.08.2017 r. wystartowała XV edycja konkursu „Na Najlepszy Produkt Turystyczny – CERTYFIKAT Polskiej Organizacji Turystycznej”. Jak co roku nasz etap regionalny ma na celu wyłonienie najlepszych produktów i atrakcji turystycznych na Dolnym Śląsku, które zostaną zgłoszone do ogólnopolskiego Konkursu, laureaci którego zostaną nagrodzeni Certyfikatem Polskiej Organizacji Turystycznej.

Aplikować do Konkursu można za pośrednictwem strony: www.konkurs.pot.gov.pl W załączeniu znajdziecie Państwo Regulamin_Konkursu .

Zgłoszenia przyjmowane są w terminie 09.08. – 10.09.2017. Po tej dacie aplikacja nie będzie już przyjmowała zgłoszeń.

Prosimy zwrócić uwagę w regulaminie i formularzu zgłoszeniowym na kategorie w jakich można zgłaszać produkty turystyczne.

Tylko te dolnośląskie produkty turystyczne, które posiadają już CERTYFIKAT Polskiej Organizacji Turystycznej mają prawo zgłosić się do konkursu „Najlepszy Produkt Turystyczny – Złoty Certyfikat POT”.

Serdecznie zachęcamy wszystkie nasze atrakcje turystyczne (również organizatorów imprez) do udziału w Konkursie Na Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat POT. Jest to szansa na jeszcze lepszą promocję Państwa oferty turystycznej na regionalnym i ogólnopolskim poziomie.

Certyfikat „Najlepszego Produktu Turystycznego” Polskiej Organizacji Turystycznej to nagroda dla wyjątkowych atrakcji turystycznych w Polsce. Nadawany jest on tylko nowatorskim i przyjaznym turystom miejscom, obiektom, imprezom oraz przedsięwzięciom realizowanym na poziomie regionalnym i lokalnym. Stanowi gwarancję wysokiej jakości i przeżycia wielu niezapomnianych doznań kulturalnych, rozrywkowych, a także rekreacyjno-przygodowych.

Certyfikaty przyznawane są w drodze konkursu, który zorganizowany został po raz pierwszy w 2003 r. Nagrody przyznawane są przez Kapitułę, w skład której wchodzą eksperci – praktycy branży turystycznej. Od 2008 r. przyznawany jest również Złoty Certyfikat – specjalna nagroda stworzona dla już certyfikowanych produktów turystycznych, które rozwijają się w unikalny i wyjątkowy sposób.

O wszystkich laureatach przeczytać można na stronie http://www.polskapodajdalej.pl/.