Zaproszenie na konferencję online: „Profesjonalizacja usług turystycznych na obszarach wiejskich”

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014- 2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej ,,Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Instytucja odpowiedzialna za treść informacji – Wielkopolska Organizacja Turystyczna

Wielkopolska Organizacja Turystyczna w partnerstwie z Kujawsko-Pomorską Organizacją Turystyczna, Dolnośląską Organizacją Turystyczną i Zachodniopomorską Regionalną Organizacją Turystyczną zaprasza na ogólnopolską konferencję online pn. „Profesjonalizacja usług turystycznych na obszarach wiejskich”. Wydarzenie dedykowane jest w szczególności osobom pracującym w sektorze agroturystyki i turystyki wiejskiej, przedstawicielom samorządów, LGD, Lokalnych Organizacji Turystycznych oraz branży turystycznej.

TERMIN WYDARZENIA I WARUNKI UDZIAŁU:

Konferencja odbędzie się 26 kwietnia br. w godzinach od 10:00 do 16:00. Wydarzenie będzie transmitowane online za pośrednictwem platformy streamingowej Clickmeeting. Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak wymagana jest rejestracja na wydarzenie, możliwa za pomocą formularza dostępnego pod tym adresem: formularz rejestracyjny. Chęć udziału można zgłaszać do 25 kwietnia. Limit osób mogących śledzić konferencję na żywo jest ograniczony. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego na podany adres mailowy zostanie przesłany link do transmisji.

Do udziału w konferencji niezbędny jest komputer lub telefon z dostępem do Internetu. Podczas wydarzenia nie będzie rejestrowany wizerunek ani głos uczestników wydarzenia, będzie jednak możliwa interakcja w czasie rzeczywistym z prelegentami za pomocą czatu tekstowego.

 

PROGRAM KONFERENCJI:

Konferencję poprowadzi Hubert Gonera z firmy Landbrand

10:00 – 10.30            Otwarcie konferencji i podsumowanie zrealizowanych w projekcie warsztatów

10:30 – 11:10             Małgorzata Dąbrowska: Rozwój oferty turystycznej i budowanie marki w oparciu o sieciowanie

11:10 – 11:50             dr hab. Michał Roman: Racjonalizacja kosztów w prowadzeniu biznesu turystycznego w kontekście kryzysu wywołanego pandemią COVID-19

11:50 – 12.30             Panel dyskusyjny z udziałem ekspertów i przedstawicieli Regionalnych Organizacji Turystycznych na temat zmian w turystyce na obszarach wiejskich od 2019 r.

12:30 – 13:10             Przerwa w trakcie której będzie możliwość udziału w otwartym czacie z ekspertami

13:10 – 13.40             Cezary Molski: Rozwój oferty spa & wellness w obiektach noclegowych

13:40 – 14:20             Krzysztof Zieliński: Customizacja i targetowanie oferty turystycznej na przykładzie turystyki kulinarnej

14:20 – 15:00             Panel dyskusyjny z udziałem ekspertów i przedstawicieli Regionalnych Organizacji Turystycznych na temat wykorzystania nowych trendów w promocji turystyki wiejskiej do rozwoju turystycznego całego regionu

15:00 – 15:40             Otwarty czat z prelegentami

15:40 – 16:00             Podsumowanie i zakończenie konferencji

 

Odwiedź portal KSOW- https://ksow.pl i zostań Partnerem Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich